Bezpečnostní agentura František Šanda si dovoluje představit své služby, které provozuje již od roku 2004 po předchozích 7 letých zkušenostech u bezpečnostních agentur.

Poskytujeme kvalitní služby bezpečnostní agentury zejména v oblastech fyzické ostrahy osob, majetku, budov, objektů, stavebních strojů a automobilů, rozestavěných rodinných domů či firemních objektů. Díky mnohaletým zkušenostem se můžete spolehnout na naši profesionalitu a diskrétnost při ochraně osob i majetku.

Dále nabízíme:

dodávku a montáž monitorovacích kamerových systémů

dodávku a montáž bezpečnostních alarmů a čidel

monitoring kamerových systémů

Služby provádí naši kvalifikovaní a 'pojištění! proškolení pracovníci, kteří jsou pro efektivní vykon ostrahy na přání zákazníka vybaveni:

  • služebními psy
  • mobilními telefony a vysílačkami
  • krátkými kulovými zbraněmi
  • tomfou a pouty

Ceny námi nabízených služeb :

Ostraha objektu  - 85 Kč/hod. za 1 pracovníka + 5 Kč/hod se psem

Ceny za poskytované služby se odvíjí od počtu strážných, střežených objektů a časového rozpětí služeb.

Naše agentura nabízí mnoho garancí kvality, o čemž se můžete přesvědčit v našich referencích. Mezi naše spokojené klienty patří firmy i soukromé osoby, jako například Schmolz + Bickenbach s.r.o., Trafil s.r.o., Nelumbo s.r.o., Nadační fond Český vlak, Energie – stavební a báňská a.s. SJCOM s.r.o. a mnoho dalších.

Jakékoli dotazy týkající se specifikace Vámi požadovaných služeb můžete s námi konzultovat na lince (+420) 737 816 181

                                       

V  případě zájmu provádí nově naše  firma také komplexní úklidové  práce. Úklidové práce se týkají především generálních a každodenních úklidů objektů, firem, kanceláří, rodinných domů a bytů za zaváděcí ceny.